Co:
XXIX Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH
Kiedy:
8 marca - 10 marca
09:00 - 17:00
Gdzie:
Kielce
Organizator:
Targi Kielce

Agrotech 2024

Już wkrótce zwiedzający będą mogli zobaczyć tysiące maszyn rolniczych. Tym razem powierzchnia wystawiennicza będzie jeszcze większa dzięki 3 dodatkowym halom.

Targi Kielce zapraszają wszystkich entuzjastów rolnictwa i innowacji do udziału w XXIX edycji Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech. To wydarzenie to doskonała okazja do zanurzenia się w fascynujący świat nowoczesnych rozwiązań rolnictwa precyzyjnego!

Oszczędność paliwa, efektywność pracy, autonomiczne maszyny – to tylko niektóre z tematów, które będą poruszane podczas targów. Przygotuj się na zobaczenie najnowocześniejszych ciągników, kombajnów, maszyn oraz urządzeń, które sprawią, że praca na gospodarstwie stanie się efektywniejsza i tańsza. Nie zabraknie firm oferujących materiał siewny, nawozy i środki ochrony roślin.

Podczas ostatniej wystawy, blisko 70 tysięcy zwiedzających miało okazję zobaczyć szeroką gamę nowości przygotowanych przez 450 firm z 15 krajów, w tym renomowanych producentów z Finlandii, Francji, Grecji, Indii, Łotwy, Wielkiej Brytanii i Włoch. Światowi giganci, jak Case IH, Steyr, czy John Deere, oraz polscy producenci, m.in. Pronar, Euromilk, czy Krukowiak, zaprezentowali swoje najlepsze produkty.

Natomiast dodatkową atrakcją dla wystawców jest konkurs o Złoty Medal Targów Agrotech. Rokrocznie otrzymują go maszyny lub rozwiązania technologiczne, które wyróżniają się innowacyjnością i funkcjonalnością. Firmy już mogą zgłaszać produkty do konkursu.