Przewaga dzięki wiedzy

Naszą ambicją jest prowadzenie merytorycznego serwisu agrotechnicznego i jednocześnie na tyle wszechstronnego, aby każdy użytkownik mógł z niego korzystać.

Przepływ informacji w ostatnich latach niesamowicie przyspieszył. Dostęp do komunikatów o wydarzeniach nawet z drugiego końca świata wydaje się być nieograniczony. Takie doniesienia ze świata czy kraju bywają interesujące, ale z praktycznego punktu widzenia często są do niczego nieprzydatne. Niestety, rzadko kiedy z góry wiadomo, czy docierający właśnie przekaz na coś się przyda, czy też jest to kolejny złodziej czasu.

Ideą uruchomionego przez nasz zespół serwisu terazpole.pl jest przysłowiowe oddzielanie ziarna od plew i pośladu na gęstym sicie. Szerokie zasoby naszej wiedzy własnej oraz wieloletnie doświadczenie w jej pogłębianiu i selekcjonowaniu, pozwalają na kształtowanie treściwego i łatwo przyswajalnego przekazu. To nasz główny atut i zarazem misja.

Rolnicy chociaż myślą globalnie, to działają lokalnie. Zdobywana przez nich wiedza musi przede wszystkim służyć poprawie organizacji i efektywności prowadzonej produkcji. Zależy nam, aby również brać w tym udział. Z pewnością nie uda nam się wspierać każdego z osobna. Jednak mamy ambicję prowadzić taki serwis agrotechniczny, który merytorycznie okaże się na tyle wszechstronny, że każdy jego użytkownik będzie mógł na tym skorzystać. Dlatego zachęcamy, sprawdzajcie nas regularnie.

© Materiał chroniony prawem autorskim. Zasady przedruków w regulaminie.