Co:
Europejska konferencja „Kukurydza rośliną przyszłości” oraz Jubileusz 40-lecia działalności Polskiego Związku Producentów Kukurydzy
Kiedy:
31 maja
09:30 - 18:30
Gdzie:
Poznań, Centrum Kongresowe IOR (ul. Węgorka 20)
Organizator:
Polski Związek Producentów Kukurydzy PZPK i Europejska Konfederacja Produkcji Kukurydzy CEPM

Europejska konferencja „Kukurydza rośliną przyszłości”

Odkryj przyszłość kukurydzy na Europejskiej konferencji w Poznaniu! Wystąpienia ekspertów, panel dyskusyjny i jubileusz PZPK. Wstęp wolny, zgłoś się już teraz!

Producencie kukurydzy – zbliża się wyjątkowe wydarzenie, które nie może umknąć Twojej uwadze! Europejska konferencja "Kukurydza rośliną przyszłości" oraz jubileusz 40-lecia Polskiego Związku Producentów Kukurydzy odbędą się 31 maja w Poznaniu. To nie tylko okazja do świętowania, poszerzenia wiedzy w zakresie innowacyjnych rozwiązań w hodowli i uprawie kukurydzy, ale także do dyskutowania o przyszłości kukurydzy w Unii Europejskiej w obliczu aktualnych wyzwań.

W programie:

• Sesja przedpołudniowa: „Przyszłość kukurydzy w UE – Strategia rozwoju europejskiego sektora kukurydzy w obliczu aktualnych wyzwań” – panel referatowo‑dyskusyjny z wystąpieniami m.in.: Tadeusza Michalskiego – prezesa PZPK, Daniela Payraube – prezesa CEPM, Janusza Wojciechowskiego – komisarza UE ds. rolnictwa (przekaz wideo), przedstawiciela MRiRW, Sébastiena Abis – eksperta IRIS (Francja), Jerzego Plewy – eksperta Team Europe, dyrektora generalnego ds. rolnictwa i obszarów wiejskich KE w latach 2013-20.

• Sesja popołudniowa „Kukurydza rośliną przyszłości” – wystąpienia ekspertów z uniwersytetów i instytutów badawczych z Polski i Francji, dotyczące innowacyjnych rozwiązań w hodowli i uprawie kukurydzy, jako odpowiedzi na strategiczne wyzwania stawiane europejskiemu sektorowi kukurydzy.

Jubileusz 40-lecia PZPK – obchody rocznicowe połączone z uroczystą kolacją wydaną przez Prezesa PZPK.

Dla producentów kukurydzy udział w konferencji jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoś się już teraz, aby zapewnić sobie udział w tym prestiżowym wydarzeniu!

Rejestracja: tak, biorę udział!

Więcej informacji: kukurydza.info.pl oraz pzpk@kukurydza.info.pl

Patronat medialny: terazpole.pl