Co:
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech 2023
Kiedy:
17 marca - 19 marca
09:00 - 17:00
Gdzie:
Kielce
Organizator:
Targi Kielce

Agrotech 2023

Na przedwiośniu podczas 28. edycji targów rolniczych Agrotech będzie można zobaczyć najnowsze osiągnięcia branży rolniczej z całego świata. Czym zaskoczy Agrotech?

Największe światowe firmy z branży techniki rolniczej oraz polscy i lokalni producenci pojawią się na przedwiośniu na targach rolniczych Agrotech, na terenie Targów Kielce. Będzie to okazja, żeby obejrzeć najnowsze i najpopularniejsze ciągniki, kombajny, narzędzia i maszyny do uprawy roli, siewu, nawożenia i ochrony, a także rozwiązań do produkcji zwierzęcej.

Wystawa Agrotech ciągle zaskakuje. Podczas ostatniej edycji największym zainteresowaniem cieszyły się ciągnik Steyr Konzept z silnikiem elektrycznym oraz autonomiczny robot polowy o nazwie Robotti duńskiej firmy Agrointelli.

Aktualnie producenci stawiają nie tylko na komfort i efektywność, ale też na oszczędność – szczególnie paliwa i siły pracowniczej. Lokują na jednym ciągniku kilka maszyn, pracują nad oszczędnymi silnikami, czy oprogramowaniem, które pozwala optymalizować siew i ochronę roślin. Coraz więcej rolników ma kłopot ze znalezieniem pracowników i dążą do tego, aby prowadzić gospodarstwa samodzielnie, z wykorzystaniem różnych technologii.