Rekruter:
Agrii
Stanowisko:
doradca terenowy - branża rolnicza
Lokalizacja:
wielkopolskie
Typ umowy:
etat
Termin:
07-10-2021

Agrii Polska to lider w branży produkcji i dystrybucji kwalifikowanego materiału siewnego, nawozów i środków ochrony roślin. Zajmujemy się również skupem płodów rolnych. Od ponad 20 lat pomagamy i wspieramy rolników na każdym etapie ich działalności. Umożliwia to kompleksowa oraz ekspercka wiedza, którą osiągamy dzięki inwestowaniu w badania i rozwój naszych produktów. Agrii wykorzystuje swoje kompetencje w rolnictwie, poprzez fachowe doradztwo i innowacyjne podejście do produkcji roślinnej, z wykorzystaniem nowoczesnym technologii. Działamy przez sieć oddziałów oraz kilkudziesięciu sklepów autoryzowanych Agrii, zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA TERENOWY - BRANŻA ROLNICZA

na terenie województwa wielkopolskiego

Zakres obowiązków:
  • Aktywne realizowanie celów sprzedażowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami na podległym terenie
  • Poszerzanie bazy o nowych klientów
  • Wsparcie przy organizacji spotkań i warsztatów dla klientów
  • Wdrażanie rozwiązań u klientów
  • Udział w szkoleniach w celu poszerzania wiedzy niezbędnej w doradztwie
Wymagania:
  • Wykształcenie rolnicze lub pokrewne, mile widziani absolwenci uczelni rolniczych
  • Ogólna wiedza z zakresu agronomii, w szczególności uprawy i stosowania środków ochrony roślin
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Komunikatywność, zdolność do samodzielnego działania
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • MultiSport dla pracowników i ich dzieci
  • Zestawy podarunkowe dla dzieci
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy (laptop, komórka, samochód)
  • Szkolenia i rozwój osobisty